Aktualności

JUBILEUSZ ZŁOTYCH I DIAMENTOWYCH GODÓW

PC0734527 grudnia  br. 11 par małżeńskich świętowało Jubileusz 50. lecia pożycia małżeńskiego, trzy kolejne pary Diamentowe Gody. Przybyłych na uroczystość Jubilatów, członków ich rodzin, a także Wójta Gminy Mariusza Walachnię i Przewodniczącego Rady Gminy Jacka Krzepkowskiego powitała Z-ca kierownika USC Luiza Jurczyk-Kutryb. Wójt wręczył Jubilatom „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Nie mogło zabraknąć tradycyjnego „Sto lat” oraz lampki szampana, a w części artystycznej, poprowadzonej przez dyrektor GOK-u Katarzynę Skarus, wystąpili: Katarzyna Połeć, Tomasz Miernik i Sebastian Siudak.

Diamentowe Gody świętowali: Halina i Andrzej Gajewscy, Agata i Józef Karlikowscy oraz Halina i Józef Włodarczyk, natomiast pół wieku temu związek małżeński zawarli: Helena i Jerzy Adamczyk, Janina i Jan Ciura, Bożenna i Wiesław Ciura, Marianna i Jan Krzepkowscy, Małgorzata i Włodzimierz Miernik, Maria i Piotr Przygoda, Krystyna i Kazimierz Skowron, Irena i Andrzej Spalińscy, Janina i Stanisław Ślusarczyk, Anna i Andrzej Zielińscy oraz Zofia i Kazimierz Zygmunt.

Czytaj więcej: JUBILEUSZ ZŁOTYCH I DIAMENTOWYCH GODÓW